У приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича 2 лютого о 14.30 відбудеться репрезентація фотопроекту «Справжня «реальність»: життя без ярликів».
«Фотопроект «Справжня «реальність»: життя без ярликів» – це 12 портретів, що яскраво відображають проблему беззахисності людини, особливо в мережі Інтернет. Створені образи, умовно об’єднані у дві групи: це образи людей, які безпосередньо стали жертвами «нate speech», в силу прояву направленої на них агресії за певною ознакою, а також образи агресорів, що власне і створюють «нate speech», дискримінують, відчуваючи свою безкарність, проте, як і одні, так і інші, зовсім не убезпечені від того, що в одну мить можуть змінити групу, і тоді немає нічого страшнішого, ніж жертва у ролі дискримінатора та навпаки», – розповіла голова ГО «Інститут креативних інновацій» Інна Палько.
Проект реалізується ГО «Інститут креативних інновацій» у межах загальноєвропейської кампанії «No Hate Speech Movement» – Молодь за права людини онлайн.
Виставка триватиме з 1 по 14 лютого.
Нагадаємо, технології традиційного українського гончарства 1 лютого відтворили у своєму майстер-класі члени сім’ї Решта з Брусилівського району. Заразом майстри провели в обласному центрі народної творчості також і семінар-практикум «Українське гончарство – 2016. Погляд у майбутнє». Там же від сьогодні діє і їхня персональна виставка, яку митці символічно назвали «Сім’я».