Під час засідання міської комісії ТЕБ і НС 28 січня прийняли рішення про введення упереджувальних обмежувальних заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та рекомендовано у закладах професійно-технічної освіти. Із 30 січня до 9 лютого включно тимчасово призупинять освітній процес.
«Станом на 28 січня відсоток дітей, хворих на грип чи застуду, становить 14,2%. У трьох школах міста поріг захворюваності перевищив 20%. Враховуючи зростання захворюваності на грип та ГРВІ, очікуване потепління, що зазвичай сприяє зростанню кількості хворих, члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняли рішення ввести обмежувальні заходи з 30 січня до 9 лютого. Протягом цього періоду фахівці управління охорони здоров’я та департаменту освіти міської ради здійснюватимуть моніторинг стану захворюваності у Житомирі, а вже на наступному засіданні комісії, ми розглянемо статистичні дані та визначимось. Члени комісії розуміють важливість безперервного освітнього процесу, але пріоритетом є все ж таки здоров’я дітей», – прокоментувала заступниця міського голови Вікторія Краснопір.
Варто зауважити, що протягом останнього тижня на сайті міської ради зареєстрували кілька електронних петицій з проханням призупинити навчальний процес у зв’язку із високою захворюваністю серед школярів. Одна із петицій про запровадження карантину в Житомирі набрала необхідну кількість голосів усього за 6 годин. Але карантин у школах і дитячих садочках вводити не планували. У міській раді заявили, що петицію підписали школярі, щоб не ходити на уроки.
Нагадаємо, петиція про введення карантину у школах за кілька годин набрала 364 підписи житомирян. Петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки.