У Житомирі до обласної дитячої лікарні за бюджеті кошти постачали сумнівної якості антисептик: підпільний цех викрили, прокуратура ініціювала накладення арешту на продукцію. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.
За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області розслідується кримінальне провадження за фактом заволодіння грошовими коштами групою осіб при поставці дезінфекційного засобу сумнівної якості до комунального закладу «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
“У ході досудового розслідування 6 квітня на підпільному складі у Житомирі, де здійснює свою діяльність причетне до виготовлення сумнівної якості дезінфекційного засобу місцеве товариство, проведено невідкладний обшук.
Під час обшуку виявлено та вилучено понад 600 літрових пляшок (із дозаторами) дезінфікуючого засобу, 22000 одиниць дозаторів, значну кількість ємкостей різного об’єму, заповнених етанолом та невідомою рідиною, а також обладнання, необхідне для фільтрації, дозування та фасування рідини.
Також вилучено копії установчих документів, бухгалтерську документацію щодо поставки неякісного дезінфекційного засобу, експрес-накладні для поштових пересилок, зошити та блокноти з чорновими записами”, – йдеться у повідомленні.
Зразки продукції відібрано та призначено судову експертизу речовин і дезінфекційного засобу. Наразі прокуратурою області ініційовано питання щодо арешту вилученого майна. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене групою осіб) КК України проводить СУ ГУНП в області.
Нагадаємо, масштабне підпільне виробництво неякісного антисептику викрили на Житомирщині. За попередніми даними досудового розслідування встановлено, що незаконне виробництво та збут неякісного фальсифікату у Житомирській області організували троє житомирян. Одна із спільниць раніше працювала на місцевому підприємстві, яке легально виготовляє антисептик.