Двоє депутатів обласної ради попросили вважати недійсним свої підписи в зверненні, у якому просили скликати позачергову сесію. Про це повідомив депутат обласної ради Дмитро Кропачов на своїй сторінці у Facebook та оприлюднив відповідний лист-відповідь голови облради Володимира Ширми на депутатське звернення.
«Замість прийняття рішення про скликання позачергової сесії обласної ради, щоб скасувати фальсифіковане рішення про погодження видобутку ільменіту, керівництво облради багатьох підписантів по одному запрошує до себе на розмову. Чекаємо, що буде далі. Зрозуміло одне, бажання скликати сесію взагалі немає!» – написав Кропачов, а вже через годину повідомив, що двоє депутатів відкликали свій підпис на скликання позачергової сесії на 7 березня.
У відповіді на депутатське звернення голова обласної ради Володимир Ширма повідомив, що свої підписи відкликали депутати Руслан Павлюк і Остап Маланюк (БПП “Солідарність” та Об’єднання “Самопоміч”, – ред.). Тому для скликання сесії не вистачає необхідної кількості депутатів (третини від загального складу ради, – ред.)
Як вже повідомляв «Вголос.zt», частина депутатів обласної ради звернулися до голови обласної ради Володимира Ширми з проханням скликати позачергову сесію. Обранці хотіли скасувати рішення попередньої сесії по двох «надрових» питаннях. Причина такого звернення, за словами Кропачова, – сфальсифіковане погодження щодо надання спеціального дозволу на користування надрами ПП «ДБР-3» та ТОВ «АБВ-4».
Чергова сесія Житомирської обласної ради відбудеться 6 квітня. Відповідне розпорядження голова обласної ради Володимир Ширма підписав 6 березня. Відповідно до документу, на розгляд депутатського корпусу винесуть чотири питання та «різне». Ймовірно, що саме на цій сесії з’явиться можливість скасувати рішення попередньої сесії по «надрових» питаннях.
P.S На жаль, редакції поки не вдалося зв’язатися із депутатами, які відкликали свої підписи. Тому достеменно не відомо причину таких дій.
Нагадаємо, облрада погодила видобуток корисних копалин підприємствам-прокладкам, – депутат. Стало відомо, кому належить видобуток титану на Житомирщині. Коростенська РДА дала «добро» на розміщення комплексу для видобутку титанових руд без громадських слухань