З початку року послугами центрів зайнятості області користувались 2255 демобілізованих військовослужбовців, з яких 918 звернулися за допомогою у працевлаштуванні у нинішньому році, решта – це минулорічні клієнти служби. Нині продовжують отримувати послуги служби зайнятості, за даними на 1 серпня 2016 року, 1361 військовослужбовець. Про це повідомила прес-служба Житомирського обласного центру зайнятості.
«Темпи працевлаштування воїнів АТО на Житомирщині цього року суттєво пожвавились: за сім місяців до роботи приступили 298 захисників території держави, що майже вдвічі більше, як в цілому у 2015 році – 161. Причому кожен третій з працевлаштованих цьогоріч воїнів (всього 98 осіб) новим місцем роботи обрав військову службу за контрактом у Збройних силах України», – йдеться у повідомленні.
У середньому роботу знаходить кожен восьмий демобілізований учасник АТО.
«Найефективніше спрацювали цього року Брусилівський районний центр зайнятості (тут допомогли влаштуватись кожному третьому «атошнику»), Олевський центр зайнятості (працевлаштований кожен четвертий), Романівський та Житомирський центри зайнятості (став зайнятим кожен п’ятий колишній учасник АТО)», – розповіли у прес-службі.
Дев’ять учасників АТО – мешканці Бердичівського (три особи), Житомирського (дві особи), Новоград-Волинського, Коростишівського, Овруцького та Романівського районів – отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для втілення власної бізнес-ідеї.
За час проведення АТО до центрів зайнятості Житомирської області у пошуках роботи звернулися 2560 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них 459 працевлаштовані.
Нагадаємо, у Житомирі 40 родин загиблих учасників АТО не платитимуть за газ та світло. Відповідне рішення прийняли на сесії депутати міської ради. На компенсацію цих виплат у міському бюджеті закладено півмільйона гривень.