Менше 1 % публікацій житомирські медіа приділяють проблемам переселенців

Тільки 1 % матеріалів у медіа присвячений проблемі переселенців. Про це заявили під час круглого столу “Інформаційні потреби переселенців Житомирщини: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації”. Дослідження також показали, що недостатньо комунікації між переселенцями та владою. Найгірша ситуація у Луганській та Донецькій областях, де найбільше переселенців.

IMG_2282

Наш моніторинг за лютий показав, що в деяких містах засоби масової інформації і журналісти дуже мало уваги приділяють цій темі”, – зазначила модераторка заходу, виконавча директорка Інституту демократії імені Пилипа Орлика, медіаекспертка Світлана Єременко.

У Житомирі ситуація схожа, але показники висвітлення проблем переселенців ще менші.

novozhylova

Згідно із нашим моніторингом, тільки 0,75 % публікацій у тих житомирських ЗМІ, які ми аналізували (це 4 найрейтинговіші газети, 4 інтернет-медіа) присячені переселенцям. Ми не побачили глибоких проблемних матеріалів. В основному це були інформаційні релізи, передруки із повідомлень органів влади”, – зазначила голова “Житомирського прес-клубу” Ірина Новожилова.

Після цього моніторингу у лютому дещо побільшало матеріалів з висвітлення проблем переселенців. Але це завдяки тому, що громадські організації почали виконувати проекти, які сприяли адаптації переселенців, допомозі створення власного бізнесу.

IMG_2273 IMG_2278 IMG_2279 IMG_2284 IMG_2288 IMG_2291 IMG_2292 IMG_2308 IMG_2309 IMG_2313

Нагадаємо, що на Житомирщині проживає понад 7 тисяч переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *