У Житомирі через проведення будівельних робіт на Корбутівці залишилася без газопостачання одна із багатоповерхівок спального району за адресою проїзд Івана Богуна, 5. Про це “Вголос.zt” повідомили місцеві мешканці.
За словами житомирянки Ольги Сенюк, працівники фірми “Кварталбуд-24”, яка й будує дві багатоповерхівки на Тетерівському бульварі, під час проведення будівельних робіт пошкодили газову трубу.
“Жителі багатоповерівки мерзнуть уже другий день. А все чому? А тому, що горе-будівельник знову “напаскудив”, залишивши весь будинок без газу. Дійсно, а навіщо нам газ і опалення? Не вивчивши місця проходження комунікацій (в даному випадку газопровід), влітку будівельники копали траншею під укладку кабелю. Без світла був весь мікрорайон. Тепер пошкодили газову трубу. Довелося повністю відключити газ у будинку”, – розповіла вона.
За її словами, коли сусіди викликали газову службу та поліцію – працівники будівельної фірми, які “нашкодили”, одразу ж зникли з місця аварії. А директора фірми поліція очікувала ще довго.
“На місце одразу ж прибув поліцейський патруль і представники газової служби. Найцікавіше, що коли поліція і газовики прибули – всі робочі повтікали. Якщо вони все роблять правильно, чого ховатися? Нас же цікавить три основні запитання: коли вже закінчиться ця некомпетентність з боку забудовника? Коли і за чий рахунок нам зроблять газопровід? І які сюрпризи ще нас чекають?”, – обурилася Ольга Сенюк.
У компанії “Житомиргаз” журналістам “Вголос.zt” підтвердили інформацію про пошкодження газової труби будівельною фірмою. Аварійну службу викликали місцеві жителі близько 16:00.
“Під час виконання будівельних робіт був пошкоджений газопровід середнього тиску діаметром 90 мм. Аварійна служба “Житомиргазу” одразу ж прибула на місце виклику та ліквідувала витік газу. Сьогодні до кінця дня газопостачання буде повністю відновлено. Будівельна фірма повністю визнала свою провину та оплатила відповідні послуги за ремонтні роботи”, – пояснили у прес-службі “Житомиргаз”.
Нагадаємо, що депутати міської ради без аукціону, порушуючи законодавство, віддали “елітну” земельну ділянку сумнівному кооперативу. Рішення про передачу лобіювала прокуратура. Ще у березні цього року прокуратура Житомирської області та обслуговуючий кооператив “Житлово-будівельний кооператив «Кварталбуд-24»” одночасно звернулися до міської ради. Як вдалося з’ясувати, цей кооператив не створювали працівники органів прокуратури . “Житлово-будівельний кооператив “Кварталбуд-24” – це приватна структура. У статутному фонді – 0,00 грн, а у засновниках – скандально відомі особи, які не мають жодного відношення до органів прокуратури. Кооператив зареєстрований у місті Хмельницькому. Керівником і одним із його співзасновників є Олександр Єрьоменко. Співзасновниками — Анатолій Попов і Юлія Трофімченко. Вони є директорами ще декількох десятків кооперативів, приватних підприємств, товариств з обмеженою відповідальністю. Лише “кварталбудів” створено три десятки. Крім того, ці громадяни є фігурантами «будівельних» скандалів у Волинській та Харківській областях.