Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету винайшли препарат для захисту каштанів та випробували його. Про це повідомила прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету.
«Упродовж останніх років по усіх вулицях Житомира надзвичайно великої шкоди деревам каштанів завдає міль каштанова (Camеraria ohridella Deschka & Dimic). Через високу шкідливість молі, дерева каштанів не встигають накопичити необхідну кількість поживних речовин, що призводить до їх виснаження та поступового засихання. Для захисту дерев каштанів від досить агресивного шкідника одним із ефективних прийомів є захист крон способом ін’єкції препаратів у стовбури дерев. Проте, в умовах населених пунктів заборонено застосовувати засоби захисту рослин хімічного походження. У Житомирському національному агроекологічному університеті завідувач кафедри захисту рослин д. с-г. н. Ключевиче М. М. разом із співробітниками – к. с-г. н., доцентами Чумаком П. Я. і Вигерею С. М. розробили ефективний біологічний препарат проти молі каштанової мінуючої. Ефективність даного препарату, застосованого способом ін’єкції у стовбури дерев (фото станом на 28.08.2018 р.) можно побачити на бульварі Старому (навпроти головного корпусу ЖНАЕУ, ліворуч до вул. Фещенко-Чопівського)», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, студенти та викладачі агроуніверситету зібрали понад 30 кілограмів пластикових кришечок. Агроуніверситет підтримує благодійний марафон «Разом за життя» для допомоги онкохворим дітям.