Територіальні органи Держгеокадастру Житомирщини спільно з органами місцевого самоврядування регіону оновили перелік земель, які можуть бути передані учасникам АТО. Станом на 1 грудня зарезервовано земельні масиви загальною площею більше 8600 га. Про це повідомив сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.
«Із 8653,6 га 8434,7 га зарезервували органи Держгеокадастру області, решту – 218,9 га – органи місцевого самоврядування. Земельні ділянки можуть бути використані для ведення особистого селянського господарства (7744,4 га), ведення садівництва (755,8 га), будівництва і обслуговування житла (149,9 га) та для індивідуального дачного будівництва (3,5 га)», – йдеться у повідомленні.
Найбільшу кількість земель землевпорядники зарезервували у Чуднівському (616,3 га), Романівському (552,7 га), Брусилівському (525,2 га) та Новоград-Волинському (485,8 га) районах.
«Військовослужбовці, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні землі на веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області», – розповіли у прес-службі.
Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО. На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.
Нагадаємо, нардеп Розенблат придбав ще одну земельну ділянку у Німеччині. Розширення Житомира за рахунок прилеглих сіл ніхто не погоджував.