Невеличке непоказне підвальне приміщення по Вітрука, 55, поряд із поштовим відділенням, у середу, 13 квітня, стало причиною справжнісінького скандалу.
«Мені зателефонували і сказали,що хтось у орендованому мною приміщенні міняє вікна та двері. Я приїхав і одразу сповістив про цей факт поліцію, щоб розібралися. На місці присутній депутат Житомирської міської ради, який не має жодних документів на це приміщення. У мене ж є договір оренди та всі необхідні документи. Приміщення було передане мені в оренду у 2013 році. Воно не виконувало свої функції через відсутність комунікацій. Тут не було ні світла, ні води. Але коли вже все було зроблено і півтора-два тижні тому я написав заяву про приватизацію даного приміщення — раптом з’явилися люди, які здійснили злам приміщення та хотіли навіть ґрати встановити. Але ми їм заборонили», – розповів «Вголос.Zt» орендатор приміщення по Вітрука, 55 Андрій Ігнатюк.
Депутат Житомирської міської ради Геннадій Махорін, дружина якого є приватним підприємцем і також претендує на приміщення, розводить руками. Саме вони почали ставити вікна та двері на Вітрука, 55.
«У КВЖРЕПі №13, на чиїй території і знаходиться даний об’єкт, нам розповіли, що приміщення вільне. Агенція з управління майном Житомирської міської ради виставила його на конкурс. У нас на руках є рішення про те, що ми виграли конкурс, адже запропонували найвищу ціну. Тож задля економії часу і грошей вирішили вже все облаштувати. Так усі роблять…», – сказав Геннадій Махорін. За словами депутата, про те, що це приміщення перебуває в оренді він просто не знав.
Представник КП «Агенція з управління майном» Житомирської міської ради, присутня на місці конфлікту, у коментарі «Вголос.Zt» відмовила. Поліцейські та слідчо-оперативна група опитали всіх учасників суперечки та представника агенції і вже найближчим часом пообіцяли дати оцінку діям депутата.
Тим часом, на офіційному сайті Житомирської міської ради у розділі «Оренда майна» станом на ранок 14 квітня було розміщено інформацію про те, що за адресою Вітрука, 55 є два вільних приміщення. Одне з них — це підвал, який орендує Андрій Ігнатюк. За його словами, для того, щоб новий орендатор мав законні підстави займати приміщення, у нього мають бути на руках акт прийому-передачі та договір оренди. Жодного з цих документів Геннадій Махорін не продемонстрував.
Нагадаємо, що переселенців зі Сходу, які проживають у готелі «Житомир» і сплачують «Агенції з управління майном» Житомирської міської ради за комунальні послуги можуть виселити вже найближчим часом.