З 2017 року, відповідно до чинного законодавства, отримати безоплатну правову допомогу може ширше коло осіб. Про це повідомив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.
За його словами, окрім осіб, які мають статус учасника АТО, скористатися послугами бюро правової допомоги можуть громадяни, які претендують на отримання статусу учасника АТО, внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщених осіб.
«Система безоплатної вторинної правової допомоги швидко розвивається. Тільки за чотири місяці роботи до працівників бюро правової допомоги звернулися більше 4 тисяч осіб для надання консультації з правових питань. За минулий рік послугами безоплатного адвоката скористалися більше 5 тисяч осіб нашої області. У цьому році виділено достатньо коштів для підтримки системи та оплати послуг адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», – сказав Олександр Гербеда.
З 1 вересня 2016 року в області функціонують 19 бюро правової допомоги, які були утворені на базі ліквідованих районних управлінь юстиції.
Нагадаємо, більше 2,6 тисячі батьків зареєстрували народження дітей у пологових будинках області. Учасників АТО планують оздоровлювати на базі обласного центру вертебрології.