На 88% бригади «швидкої» укомплектовані лікарями і загалом працює 1398 осіб. Але цього недостатньо для Житомирської області. Потрібні як мінімум ще 17 бригад. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Миколу Суслика.
У 2019 році обіцяють розпочати реформування та зміцнення матеріально-технічної бази Центру екстреної медичної допомоги Житомирщини.
«Одне із найважливіших сьогодні питань – реформування та зміцнення матеріально-технічної бази центру екстреної медичної допомоги в області. І автомобілі, і оснащення, і штати потребують оновлення, адже люди повинні отримувати високоякісну невідкладну допомогу. Це буде єдиний центр екстреної допомоги Житомирщини. Наразі працює 105 виїзних бригад в області – 85 фельдшерських, 16 лікарських і 4 спеціалізованих. На 88% бригади укомплектовані лікарями і загалом працює 1398 осіб. Але цього недостатньо для Житомирської області. Потрібні як мінімум ще 17 бригад», – зазначив начальник управління.
За словами Миколи Суслика, цього року з обласного бюджету вже виділено 2,5 млн грн, з державного запланована субвенція у розмірі 12 млн грн на створення єдиної диспетчерської служби.
«Наразі проводяться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. І є всі можливості для того, аби служба запрацювала цього року. Це дозволить покращити роботу, скоординувати бригади і відсіяти близько 10 % викликів, які є непрофільними», – підкреслив він.
Начальник управління додав, що цього року планують закупити як мінімум 2 автомобілі швидкої допомоги. Є попередні домовленості про ще 2 автомобілі, які отримає Житомирщина за рахунок благодійної допомоги. А також забезпечення медикаментами та збільшення заробітної плати працівникам Центру екстреної медичної допомоги.
Нагадаємо, «швидка», яка у Житомирі потрапила в жахливу ДТП, везла хвору дитину. Жахливе ДТП у Житомирі: “швидка” зіштовхнулася з Hyundai та врізалася у будинок.