Цієї зими дипломи «магістрів» у Житомирському національному агроекологічному університеті отримали близько 600 студентів. Останніми естафету урочистого вручення дипломів 17 лютого перейняли випускники факультету ветеринарної медицини. Про це повідомила прес-служба університету.
Документи про здобуту освіту за ОКР «Магістр» «ветеринари» отримали з рук ректора Житомирського національного агроекологічного університету.
«Пишаємося вами та впевнені, що й ви гордо понесете по життю звання «випускника Житомирського національного агроекологічного університету». Щастя і добра вам, миру і реалізації на професійній ниві. Диплом – це лише старт для нового життя, тому бажаю максимально використати цей шанс, аби у подальшому робота за обраним фахом приносила вам лише задоволення. Двері нашого університету відкриті для вас завжди», – звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан до випускників факультету ветеринарної медицини.
Під час заходу присутні вшанували загиблих за роки Другої світової та у зоні проведення АТО студентів, випускників та викладачів Житомирського національного агроекологічного університету.
Крім цього, для магістрів свої співочі та музичні таланти у цей день дарували студенти і творчі колективи ЖНАЕУ.
Довідково: У 1987 році в Житомирському сільськогосподарському інституті (сьогодні це Житомирський національний агроекологічний університет) з ініціативи тодішнього ректора – професора В.П. Славова на базі існуючої тоді кафедри зоогігієни та основ ветеринарії (зооінженерного факультету) був створений факультет ветеринарної медицини. Першим деканом факультету з 1987 до 1996р. був кандидат біологічних наук, доцент заслужений діяч науки і техніки України Олексій Сергійович Долинський. З 1996 до 2011р деканом факультету був відмінник освіти України, академік АН ВШ України, доктор ветеринарних наук, професор Григорій Миколайович Калиновський. З 2011 року факультет ветеринарної медицини очолює кандидат ветеринарних наук, доцент Анатолій Степанович Ревунець.
Щорічно студенти факультету ветеринарної медицини мають можливість проходити практику або стажування у фермерських господарствах та на ветеринарних клініках, Данії, Франції, Великобританії, Швеції, Нідерландів, школах Німеччини і Польщі, а після закінчення навчання на факультеті – працевлаштовуватися на роботу в державних ветеринарних установах, с.г. підприємствах, «Агрохолдінгах», «Агрофірмах», фермерських господарствах, або приватних ветеринарних клініках, аптеках.