Вибираючи рекуператор повітря (https://ventbazar.ua/uk/ventilyatsiya/ventilyatsionnye-ustanovki/bytovye-rekuperatory/) є кілька ключових думок, які слід враховувати.
Розмір кімнати.
Ви повинні переконатись, що рекуператор відповідає площі вашої кімнати. Мінімальна потужність означатиме, що охолоджувач повітря не охолоджуватиме кімнату і буде настільки ж ефективний, як і звичайний вентилятор. Однак надто великий рекуператор може підвищити рівень вологості у приміщенні. Наш асортимент Вентбазар підходить для приміщень площею від 4 до 80 м2.
Резервуар для води.
Місткість резервуара для води визначає, як часто вам потрібно спорожнювати охолоджувач повітря, так як у пристрої завжди повинно бути достатньо води для роботи. Чим менше бак, тим частіше вам доведеться його доливати. Доступ до резервуара також має бути легким. Деякі вбудовані резервуари мають відділення для льоду, що підвищує ефективність охолодження. Резервуар повинен утримувати воду щонайменше 10-12 годин.
Швидкість вентилятора.
Охолоджувач повітря часто має кілька швидкостей вентилятора, щоб задовольнити ваші потреби і охолодити приміщення з різною швидкістю. Перевірте, чи можливо змінити напрям повітряного потоку, і чи має охолоджувач повітря коливальний режим. Режим “Бриз” імітує природний повітряний потік. Нічний режим забезпечує тиху роботу, що є бонусом під час сну.
Рівень шуму.
Ви повинні переконатися, що вас влаштовує рівень шуму, тому що ви регулярно використовуватимете бризери у своїй кімнаті. Рівень шуму вимірюється у децибелах (дБ). Якщо ви використовуєте охолоджувач повітря в денний час, виберіть варіант з рівнем шуму до 50 дБ. Якщо ви хочете використовувати кулер на ніч, тримайте рівень шуму близько 40 дБ.
Дизайн та портативність.
Якщо ви плануєте переміщати пристрій, краще вибрати портативний варіант. Цей тип може мати коліщатка, що полегшує його переміщення з однієї кімнати до іншої. Ручка для перенесення буде корисна, якщо ви хочете носити його вгору та вниз сходами. У цьому випадку вам доведеться подумати про вагу, оскільки ідеально носити із собою легший пристрій. Кращі охолоджувачі повітря повинні забезпечувати від 20 до 55 повітрообмінів. Кожен охолоджувач повітря повинен забезпечувати 20 повітрообмінів на годину для оптимальної продуктивності. Якщо пристрій здійснює менше 20 повітрообмінів, це означатиме, що в кімнаті буде занадто волого. Проте понад 55 підвищать енергоспоживання та експлуатаційні витрати.