У Житомирі на майдані С.П. Корольова розташована штучна 18-ти метрова ялинка, яку місто купило аж у 2008 році й досі її використовує. Монтаж новорічного деревця обійшовся місту у 75 тис. 638 грн 33 коп. У 2016 році ці витрати разом з демонтажем становили 99 тис. грн.
Новорічне деревце у селищі Ємільчине також штучне. Ялинка придбана у 2016 році висотою 6 метрів. Її вартість у минулому році становила 31 тис. 200 грн. Дерево прикрасили минулорічними кульками та вогниками, на які витратили 36 тис. 498 грн, а також додатково закупили прикрас ще на 25 тис. 245 грн 98 коп.
У Бердичеві в якості головної новорічної ялинки традиційно використовують дерево, яке росте в центрі міста. У цьому році для неї “докупили” декілька гірлянд та оплатили матеріали для монтажу. На жаль, суму у міській раді не назвали.
Головна новорічна ялинка Баранівки росте у центрі міста. ЇЇ висота становить 18 м. На святкову ілюмінацію витратили 24 тис. 840 грн. Інші витрати у міській раді пообіцяли повідомити згодом.
В Олевську 12-ти метрова ялинка росте на центральній площі міста. У 2017 році прикраси для неї “взяли” з минулих років. На головну новорічну ялинку у минулому році використали з бюджету 43 тис. грн.
У Малин ялинку привезли з села Нове Життя. Приблизна її висота 18 м.У цьому році кошти з бюджету на її встановлення, прикраси та транспортування не виділили.
У Попільні ялинку традиційно встановили біля центру культури і дозвілля. Прикрашають її десятки гірлянд та іграшки, які минулого і нинішнього року виготовляли юні рукодільниці й рукодільники Попільнянської гімназії.
У скільки обійшлися головні ялинки міст та селищ Житомирщини “Вголос.zt” цікавився напередодні новорічних свят у відповідних радах. Інші райцентри, на жаль, станом на 2 січня не надали відповідь на інформаційні запити.
Фото: Novograd.city, Твій Романів, ЧуднівNews та з мережі інтернет.