Основне джерело доходу житомирського трамвайно-тролейбусного управління – продаж разових квитків пасажирам комунального транспорту. Про це «Вголос.Zt» повідомили у самому Житомирському ТТУ.
Відтак, за продаж проїзних квитків протягом року у трамвайно-тролейбусному управлінні виручили майже 3 мільйони 477 тисяч 700 гривень. Більше, ніж у 8 разів, заробили на комунальному підприємстві безпосередньо на оплаті за проїзд. Одноразові квитки принесли управлінню 26 мільйонів 374 тисячі 100 гривень. Несуттєвими лишаються заробітки ТТУ на розміщенні реклами на тролейбусах та трамваях. Цей вид діяльності збагатив комунальне підприємство всього на 334 тисячі 100 гривень.
Найбільше у трамвайно-тролейбусному управлінні вторгували за послуги у жовтні місяці. Десятий місяць року приніс ТТУ 2 мільйони 433 тисячі 200 гривень. Загалом щомісячний прибуток від провадження своєї основної діяльності становить в середньому 2 мільйони гривень щомісяця, у той час як на проїзних вдається заробити максимум 357 тисяч 500 гривень. В середньому ж на місячних абонементах підприємство заробляє до 300 тисяч гривень.
Нагадаємо, що не раніше, ніж за півроку у мерії пообіцяли ввести єдиний електронний квиток. Останній, на думку чиновників, допоможе житомирянам зменшити кількість пересадок.