Житомир попрощався із відомим краєзнавцем Георгієм Мокрицьким. В останню путь його провели у Михайлівському соборі 29 грудня.
Під час останньої сесії Житомирської міської ради 24 грудня було прийняте рішення про нагородження Георгія Мокрицького відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром I ступеня». А вже 26 грудня його серце перестало битися.
Доробок Георгія Мокрицького — це більше ніж 60 книг, монографія, тисячі краєзнавчих статей, десятки фільмів та передач про історичне минуле Житомирщини. Його дослідження були присвячені таким відомим вихідцям області як Іван Фещенко-Чопівський, Олег Ольжич, Олександр Шумський тощо.
Довідково: Георгій Мокрицький народився 28 січня 1952 року у Житомирі. У 1974 році закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут. Після демобілізації з армії працював у Житомирській обласній організації товариства «Знання». З 1981 року – кореспондент, старший кореспондент, завідувач відділу листів і масової роботи обласної газети «Комсомольська зірка»; у 1986-1988 працював в Житомирській районній газеті «Зоря комунізму»; у 1989-1995 у газеті «Житомирський вісник». У 1997 заснував приватне краєзнавче видавництво «Волинь» і є його головним редактором.
Був членом редколегії Всеукраїнського науково-популярного журналу «Краєзнавство», членом Головної Ради Українського Товариства охорони пам’яток історії та культури, Віцеголовою Житомирського науково-краєзнавчого товариства дослідників «Волині». За його ініціативи у міськвиконкомі була створена комісія з топоніміки. Нагороджений почесними відзнаками «За заслуги перед містом» ІІІ, ІІ і I ступеня».