Житомиряни з 12 липня до 5 вересня подали для Бюджету участі 67 бланків-заявок на загальну суму 40 мільйонів 784 тисячі 153 гривні. Міська рада 21 липня 2016 року ухвалила рішення «Про внесення змін до Міської програми “Прозора влада. Відкрите місто” на 2016 – 2018 роки», яким передбачила 9 млн 103 тис. грн на реалізацію проекту «Бюджет участі» у 2017 році. Про це повідомила прес-служба міської ради.
«Після подачі пропозиції заявником проект проходить перевірку виконавчими органами Житомирської міської ради. У разі невідповідності вимогам Положення, проектні пропозиції мають бути відкориговані. Корективи та необхідні зміни до проектних пропозицій повинні бути внесені автором протягом семи календарних днів від дати отримання відповідної інформації (електронною поштою та телефоном). В іншому випадку проектна пропозиція буде відхилена», – йдеться у повідомленні.
Автор проектної пропозиції може у будь-який момент зняти свою проектну пропозицію з розгляду, але зробити це повинен не пізніше ніж за 7 календарних днів до початку голосування.
«Важливо те, що власне мешканці міста своїм голосуванням обиратимуть кращі проекти. Після затвердження бюджету міста на наступний рік будуть визначені структурні підрозділи міської ради, відповідальні за виконання проектів-переможців», – розповіли прес-службі.
Реалізація проектів відбуватиметься протягом 2017 року, проводитиметься контроль за виконанням завдань, а по завершенню буде здійснено публічний звіт. Паралельно реалізації проектів 2017 року відбуватимуться всі етапи Бюджету участі на 2018 рік.
Нагадаємо, житомиряни хочуть на Богунії фонтан з бюветом. Товариство, яке будує завод під Житомиром, не заплатило до бюджету села 41 млн грн.